tel. +48 609 610 148

Obsługa księgowa

Biuro rachunkowe GRAKON prowadzi szeroki zakres usług w obszarze obsługi księgowej przedsiębiorstw. Zachowujemy przy tym najwyższe standardy obsługi klienta, zapewniając łatwy i stały dostęp do informacji na temat wykonywanych prac księgowych.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Jako biuro rachunkowe z osiemnastoletnim doświadczeniem, zapewniamy najwyższą jakość usług księgowych. Prowadzenie ksiąg rachunkowych to nasza specjalność, poparta latami prac i dziesiątkami zadowolonych klientów.

Zakres naszych prac nad Państwa księgami jest bardzo szeroki – opracowujemy dla Państwa politykę rachunkowości, rejestrujemy zdarzenia gospodarcze, ewidencjonujemy VAT, sporządzamy zapisy księgowe zgodnie z najnowszymi ustawami, monitorujemy prawidłowość emitowanych i przyjmowanych dokumentów. Wykonujemy również zeznania roczne PIT i CIT, sprawozdania finansowo-księgowe , plan amortyzacji oraz ewidencję środków trwałych i wiele więcej...

W naszym biurze rachunkowym sporządzaniem raportów oraz prowadzeniem Państwa księgowości zajmują się wykwalifikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy nieustannie szkolą się w zakresie przepisów prawa podatkowego i bilansowego, w związku z czym mają Państwo pewność, że usługi księgowe prowadzone w biurze GRAKON pozostają w zgodzie z najnowszymi przepisami prawa. Zawsze stosujemy określone ustawą zasady rachunkowości, a wynik finansowy przedstawiamy w sposób jasny, rzetelny i zrozumiały.

Karta podatkowa

Biuro rachunkowe GRAKON świadczy usługi rozliczania klientów za pomocą karty podatkowej. Dzięki tej metodzie rozliczenia, klient opłaca stałą kwotę podatku, niezależnie od uzyskiwanych przychodów. Jest to doskonała forma rozliczania dla małych przedsiębiorstw z niewielkich miejscowości, zatrudniających skromną liczbę pracowników – wysokość karty podatkowej rośnie w zależności od ilości zatrudnionych w firmie osób i wielkości miejscowości, w której firma posiada swoją siedzibę.

Biuro GRAKON pomaga w założeniu karty podatkowej i dalej prowadzi rozliczenia z pomocą tej metody.

Księga przychodów i rozchodów

Biuro rachunkowe GRAKON prowadzi również dla swoich klientów ewidencję gospodarczą w formie uproszczonej za pomocą księgi przychodów i rozchodów. Podatnik w ten sposób księguje wszelkiego rodzaju przychód , zakupy materiałów i towarów oraz koszty z nimi związane czy inne wydatki, takie jak wynagrodzenia i wszelkie inne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. GRAKON prowadzi księgi przychodów i rozchodów zgodnie z najnowszymi przepisami, zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej.

Rozliczanie PIT

Deklaracje podatkowe PIT za ubiegły okres rozliczeniowy to obowiązek, który każdy podatnik musi wykonać raz na rok. Przepisy prawne w zakresie sprawozdań podatkowych zmieniają się nieustannie. Do zmian przepisów dochodzi często zmiana pracy lub sytuacji materialnej... Warto zwrócić się do specjalisty, jeżeli nie są Państwo pewni poprawności wypełnionej deklaracji, lub zwyczajnie nie mają Państwo czasu – pozwoli to uniknąć nieprzyjemności związanych z błędem w rozliczeniu. Biuro rachunkowe GRAKON pomoże Państwu w tym corocznym obowiązku – nasi księgowi to doświadczeni eksperci, którzy w krótkim czasie rozliczą PIT, z zachowaniem pełnej poprawności prawnej. Oferujemy konkurencyjne ceny przy pełnej obsłudze wykwalifikowanych księgowych.