tel. +48 609 610 148

Najczęściej zadawane pytania odnośnie działania biura rachunkowego

Dlaczego warto skorzystać z usług biura rachunkowego GRAKON?

Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że sprawami kadrowymi, płacowymi i podatkowymi Państwa przedsiębiorstwa zajmują się specjaliści w swojej dziedzinie. Gwarantujemy absolutny profesjonalizm, rzetelność i terminowość świadczonych przez nas usług. Korzystanie z usług biura rachunkowego to również oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy – konkurencyjne ceny pozwalają na zmniejszenie kosztów w stosunku do zatrudnienia własnego księgowego.

 

Kto może skorzystać z usług biura rachunkowego / podatkowego?

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszlekiej wielkości przedsiębiorstwa, jak również osoby fizyczne, prawne czy korporacje składające się z wielu oddziałów. Niezależnie od wielkości zlecenia, zostanie ono obsłużone z należytą starannością i dbałością o niuanse prawne.

 

Co zrobić przed zbliżającą się kontrolą Urzędu Skarbowego lub ZUS?

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wszelkie niezbędne podczas kontroli dokumenty w taki sposób, aby przebiegła ona pomyślnie i bez zbędnych niedogodności.

 

Czy po przekazaniu Państwu rozliczeń i księgowości jestem zwolniony ze wszelkich formalności urzędowo-biurowych?

Od momentu współpracy nasze biuro może przejąć pełnomocnictwo i reprezentować Państwa firmę w urzędach. Jest to oszczędność Państwa czasu i gwarancja, że wszelkie sprawy urzędowe zostaną przeprowadzone w sposób profesjonalny i kompletny.

 

Ile wynosić będą koszty obsługi mojej firmy?

Szacunkowe koszty obsługi księgowej, płacowej czy kadrowej mogą Państwo poznać na podstronie CENNIK. Informujemy jednak, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i w pełni dostosowujemy ceny naszego biura rachunkowego do zakresu wymaganych przez Państwa usług.

 

Czy biuro rachunkowe wypełni za mnie rozliczenie PIT?

Tak, pod warunkiem wcześniejszego dostarczenia nam wszelkich niezbędnych dokumentów. Powierzając nam rozliczenie roczne PIT, mają Państwo pewność że ten coroczny obowiązek zostanie wykonany w sposób dokładny i na czas.

 

Kto odpowiada ze błędy popełnione przez biuro rachunkowe?

Za ewentualne popełnione błędy z tytułu wykonywanej umowy odpowiedzialność ponosi biuro i jesteśmy z tego tytułu stale ubezpieczeni.